BAYİ FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN 444 66 48'İ ARAYIN
BAYİ FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN 444 66 48'İ ARAYIN
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Tuna Tekstilinin bağlı bulunduğu TUNABOYLU şirketler grubunun 1958 yılında İzmir’de kurulan firması TUNABOYLU tekstil kumaş toptancılığı yapmaktadır. Grup şirketlerinden Tunaboylu mefruşat  manifatura ve perde toptan sektöründe faaliyet gösterirken, Atelier Zer şirketi konfeksiyon atölyesinde proje tekstili ürünleri üretilmekte,Tuna Tekstil Kumaş Kütüphanesi adlı sitede B2B satış ve otel tekstil ürünleri satışı ile ilgilenmektedir. Merkezi İzmir’de bulunan grup şirketlerinin; İstanbul, Ankara ve Afyonkarahisar şubeleri bulunmaktadır. Sektördeki uzun deneyimi sayesinde tecrübesi ve üretim alanındaki hacmi, esnekliği sayesinde  sunduğu hızlı, kaliteli ve ihtiyaca yönelik çözümler ile sektörde bilinirliği artmıştır.

NEDEN BİZ

STOK PLANLAMASI VE ÜRÜN SEVKİYATI

Depo ve satış sisteminde firmamıza özel yazılım programlarının çözümü sayesinde; stok planlaması ile regüle ürün gruplarına sıkıntısız ürün sevkiyatı sağlanmaktadır.Aynı zamanda depolarımızdaki tam ürün stoklarımız bayilerimiz tarafından güncel olarak takip edilebilmektedir.

YENİLİK VE ÖZGÜNLÜK PEŞİNDE OLMALI

Deneyimi,araştırmacı ve öngörülü ekibi yıl boyu Pazar ve müşteri gereklilikleri yanı sıra trendleri öncü olarak takip etme ve trend oluşturma prensibini benimsemiştir.

DENEYİM

Tasarım ve uygulama hizmetlerinin tedarik aşamasını kaçınılmaz gereklilikleri olan “farklılık” “trendleri takip edebilme “  “kalite”  “zamanlama”  ve  “kişiye uygun çözümler” ile iş ortağınız olmak için 56 yıldır hizmet veriyoruz.

iHTİYACA GÖRE TASARIM

Modernleşme ile birlikte hayatımıza giren ve her konuda büyük önem verdiğimiz “stil” anlayışı, kendini ev tekstilinde olduğu kadar proje işlerinde de göstermektedir ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için projeye uygun tasarımlara gereklilik olmuştur.Otel restorant,hastane,öğrenci yurdu gibi özel proje işleri için ; regüle ürün grupları dışında projeye özgü ihtiyaçlara cevap verebilecek özel üretim taleplerinde bayilerimize destek vermekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TUNA EV TEKSTİL                                                     TUNA EV TEKSTİL İZMİR

Adres:Atatürk Cad.Telokoğlu Apt.Altı no:137/B     Adres:Meriç Mah. 5745/2 Sok.no:8/1

Merkez / Afyonkarahisar                                           Bornova / İzmir

Tel   : 444 66 48                                                          Tel  : 0 530 703 92 47                                     

E-mail: bilgi@kumaskutuphanesi.com                    E-mail: kumaskutuphanesi@gmail.com

                                                                                           

 

 

 

 

TUNABOYLU MEFRUŞAT MERKEZ                                     TUNABOYLU MEFRUŞAT MTK          

Adres:Mimar Kemalettin Cad. No:32                                   Adres:5747 Sok. no:1-3 MTK Sitesi

Çankaya/İzmir                                                                       Çamdibi/İzmir

Tel       : +90 232 445 08 13                                                   Tel       : +90 232 431 17 17

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et